ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Šolska svetovalna služba izvaja splošne vsebine dela iz programskih smernic šolskega svetovalnega dela in nudi različne oblike pomoči učencem, staršem in učiteljem na pedagoškem, specialno pedagoškem  in socialno pedagoškem področju.

V šolski svetovalni službi lahko starši poiščete informacije, nasvete in pomoč v primerih poklicne orientacije, regresiranju prehrane, razvojnih, čustvenih, vedenjskih, motivacijskih, učnih posebnosti in vsega ostalega kar vas zanima v zvezi s šolanjem vašega otroka.

Urnik dela šolske svetovalne službe

– vsak dan od 7.30 do 14.30 ure in v času govorilnih ur.

OŠ Vič, Abramova:

• ponedeljek: psihologinja (M. Majhen), psihologinja (U. Flerin), pedagoginja (J. Papler)
  • torek: psihologinja (M. Majhen), pedagoginja (J. Papler), pedagoginja (A. Zupančič)
  • sreda: psihologinja (M. Majhen), psihologinja (U. Flerin), pedagoginja (J. Papler)
  • četrtek: psihologinja (U. Flerin), pedagoginja (J. Papler), pedagoginja (A. Zupančič)
  • petek: psihologinja (M. Majhen), psihologinja (U. Flerin), pedagoginja (J. Papler)

OŠ Vič, Tržaška:

• ponedeljek: pedagoginja (A. Zupančič)
  • torek: psihologinja (U. Flerin)
  • sreda: pedagoginja (A. Zupančič)
  • četrtek: psihologinja (M. Majhen)
  • petek: pedagoginja (A. Zupančič)