V četrtek, 29. 3. 2018, je v Brežicah potekalo Državno prvenstvo v skokih z male prožne ponjave. Učenci naše šole so se odlično odrezali, saj so tako mlajši kot starejši dečki osvojili 1. mesto. V ekipi mlajših dečkov so tekmovali Matic Lenassi, Tobias Javornik, Andraž Mencinger, Gal Praznik in Anže Šolar. Ekipo starejših dečkov so sestavljali Jakob Lenassi, Žan Luka Munih, Matic Gršič, Matija Kastelic in Jaka Janežič. Matija se je tudi posamezno zavihtel na stopničke in osvojil 3. mesto.

Vsem našim tekmovalcem iskreno čestitamo!

Op.: Nekatere fotografije so iz polfinalnega tekmovanja na Dobrovi, kjer so nastopali tudi najmlajši dečki in deklice ter mlajše deklice. Naj omenimo, da so najmlajši dečki osvojili 2. mesto med ekipami, učenec Jure Bauer(2.d) pa je med posamezniki zmagal.

Tina Klopčič Dobrič, profesorica razrednega pouka