V sredo 12. 10. je v parku Tivoli potekalo jesensko prvenstvo v krosu za ljubljanske šole. Naši učenci so dosegli izjemne rezultate.

Med prvimi razredi je Karlo Tomšič iz 1.a osvojil tretje mesto, medtem ko je Nana Zajec iz 1.d zmagala, odličen rezultat pa je s tretjim mestom dopolnila Zara Zupanc iz 1.d razreda.

Prav tako smo imeli kar dva učenca na zmagovalnem odru pri dečkih drugega razreda. Karim Omahen Bajrektarević in Luka Burger, oba iz 2.d, sta zasedla 2. in 3. mesto.

Lara Bulc iz 4.c je bila druga med četrtimi razredi, pri petošolcih pa je bila serijska zmagovalka Mimi Zajec iz 5.d ponovno korak pred konkurenco.

Odlični sta bili tudi učenki s predmetne stopnje, in sicer Amalia Velić iz 6.d in Julija Šlibar iz 7.c, ki sta obe pritekli tretje mesto v svoji konkurenci.

Tudi vsi ostali sodelujoči so dosegli izvrstne rezultate, ki si jih lahko ogledate na uradni strani www.timingljubljana.si .

Vsem učencem iskreno čestitamo za njihove dosežke.

Aleš Letonja, prof. športa