V sredo, 7.3.2023, smo na šoli organizirali kar dva tekmovanja: hitrostno sestavljanje Rubikove kocke in recitiranje števila PI. Šolski prvak v pomnjenju decimalk števila pi je učenec 5. c razreda, Ian Noel Vidmar in sicer jih je recitiral kar 190. 2. mesto je zasedla Yutian Lin, učenka 7. C razreda, s 170. decimalkami in 3. mesto Tilen Marinšek iz 5. C, z naučenimi 125. decimalkami.

V hitrostnem sestavljanju Rubikove kocke je slavil Julijan Luzar iz 5. B, s časom 44,376 sekunde, na drugem mestu je bil Gabriel Balbino iz 7. B razreda, s 46,620 sekundami in na 3. mestu Ambrož Lenaršič iz 6. D razreda, s časom 47,975 sekunde.

Iskreno čestitamo vsem, ki so zbrali pogum in se udeležili tekmovanja, še posebej zmagovalcema, ki bosta lahko obiskala Hišo Iluzij, saj jima je podarila vstopnici za ogled.

Učitelj Aleš Letonja in učiteljica Aleksandra Kambič