V torek, 9. maja 2017,  bo na osnovni šoli Vič otvoritev likovne razstave. Tudi letos na 32. Viškem likovnem salonu razstavlja 29 najuspešnejših slovenskih umetnikov. Otvoritev bodo s svojimi nagovori pospremili ravnatelj Osnovne šole Vič Sašo Vlah, muzejski svetnik Aleksander Bassin in častni generalni konzul Hašemitske kraljevine Jordanije, gospod Samir Amarin. Ob umetnikih  na 21. Viškem likovnem salončku razstavljajo tudi učenci in učenke slovenskih ter tujih osnovnih šol. S svojimi izdelki so se za pohvale in nagrade potegovali učenci iz Slovenije, Češke, Hrvaške, Italije, Jordanije, Litve, Madžarske, Rusije, Slovaške. Strokovna žirija v sestavi Darko Slavec, Tanja Špenko, Anka Košmerl Hribar je izmed vseh izbrala nekaj najboljših, ki smo jih nagradili in posebej pohvalili.

Razstavljajo:

Torkar Brina

Tršar Drago

.

Vljudno vabljeni na odprtje razstave.

Veronika Klošak