V tem šolskem letu naša šola sodeluje  v projektu Erasmus+ HOPE (Helping our planet’s environment). Projekt temelji na ekologiji in medsebojnemu sodelovanju.

V marcu 2024 bo naša šola gostiteljica skupini otrok in učiteljev, ki prihajajo s francoske šole iz Alzacije.

Francoski učenci bodo spoznavali delo na naši šoli, imeli delavnice povezane z ekologijo, spoznavali bodo tudi življenje slovenskih vrstnikov. Želimo si, da bi francoski otroci preživeli dva popoldneva skupaj s slovenskimi družinami.

Prosimo vse družine, ki bi bile pripravljene sprejeti k sebi enega ali dva tuja učenca, da to javijo razredničarki ali koordinatorki Marji Panker (marja.panker@osvic.si). Gostovanje bo od 11. 3. do 15. 3. 2024.

Tuji učenci bi preživeli dva popoldneva doma pri družinah – torek, 12. 3, in četrtek, 14. 3., od 16h do 21.00.

Za vaše sodelovanje se vam najlepše zahvaljujem.

Marja Panker,

koordinatorka projekta

(Obiskano 181 krat, današnjih obiskov 1)